Telefony wewnętrzne Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej

 


ul. 3 Maja 68

Starosta - Zbigniew Kamiński
Wicestarosta - Urszula Wołosiewicz

Sekretariat - Monika Szwarc, pokój 15, tel. 29 645 71 00

Skarbnik - Małgorzata Konrad, pokój 11, tel. 29 645 71 03, 29 645 71 01 w 32
Sekretarz - Jolanta Ugniewska, pokój 13, tel. 29 645 71 01 w 35

 

Kancelaria - pokój 6, tel./fax 29 645 71 01,  w 33
                         Anna Kobryń    
                         Wioleta Szerściennikow        
                         Marta Równa


Wydział Organizacyjny i Spraw Społecznych „OR” tel. 29 645 71 01
Naczelnik Wydziału -Zdzisław Karczmarczyk,
pokój 7, tel. 29 645 710 1, w 28
Monika Szwarc, pokój 15, tel. 29 645 71 01,   w 30, 31
Anna Kobryń, Wioleta Rybakiewicz, Marta Równa, pokój 6, tel. 29 645 71 01,   w 33
Anna Krystoszyk, pokój 4, tel. 29 645 71 01,   w 36
Aneta Bytof, Monika Sumińska, pokój 5, tel. 29 645 71 01, w 29
Łukasz Bieniek, Krzysztof Malinowski, Waldemar Brodzik,
pokój 8, tel. 29 645 71 01,   w 38

Biuro Rady „BR” tel. 29 645 71 05
Renata Iwańczuk wew. 20
Milena Sokołowska wew. 21

Powiatowy Rzecznik Konsumentów „RK”
Zdzisław Karczmarczyk
, pokój nr 7, tel. 29 645 71 01, wew. 28


Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu „PR” tel. 29 645 71 06
Naczelnik Wydziału -Adriana Rukat, pokój nr 21, tel. wew. 41
Agnieszka Nowacka, Agnieszka Bieniek, Marzena Siwek, pokój nr 22, tel. wew. 42


Wydział Finansowy „FN”   tel. 29 645 71 03
Naczelnik Wydziału - Anna Wybraniak, pokój nr 27,
tel. 29 645 71 03, 29 645 71 01, wew. 24
Bogusława Szymańska, pokój nr 26, tel. wew. 34
Bożena Ambroziak, Kinga Tułowiecka, Aneta Koch pokój nr 25, tel. wew. 23
Elżbieta Żuber, Hanna Zegarowska, pokój nr 3 (Kasa), tel. wew. 25


Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych „IZP” tel. 29 645 71 01
Naczelnik Wydziału - Urszula Waniewska, pokój nr 23 tel. 29 645 71 01, wew. 39
Agata Kacprzak, Robert Kwiatkowski, Krzysztof Łuczaj, pokój nr 24, tel. 29 645 71 01 wew. 40


Radca Prawny „RP”
Elżbieta Szymańska,
pokój nr 9, tel. 29 645 71 01 wew. 46


Biuro Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich „BB” tel. 29 645 71 04
Kierownik Biura - Józef Marek Jastrzębski, pokój nr 18, wew. 26
Milena Waracka, pokój nr 19, wew. 27 


ul. 3 Maja 51
 

Wydział Architektury i Budownictwa „AB”  tel. 29 645 71 34
p.o. Naczelnika Wydziału - Ewa Suchcicka   pokój nr 3b, tel. 29 645 71 34 wew. 63
Grzegorz Puścian, pokój nr 3, tel. 29 645 71 34 wew. 64
Jadwiga Różańska, pokój nr 3, tel. 29 645 71 34 wew. 64
Joanna Trentowska, pokój nr 3, tel. 29 645 71 34 wew. 65
Ewa Szymańska, pokój nr 1, tel. 29 645 71 34 wew. 61


Wydział Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami „GN” 
tel. 29 645 71 30, 29 645 71 31
Naczelnik Wydziału - Hanna Dyoniziak pokój nr 4a,
tel. 29 645 71 30, 29 645 71 31 wew. 23
Teresa Lasikowska, Maria Jasionek  pokój nr 4, tel. 29 645 71 30, 29 645 71 31 wew. 24
Jadwiga Kalata, Dariusz Tyl, pokój nr 5, tel. 29 645 71 30, 29 645 71 31 wew. 25
Jolanta Stankiewicz, Dobrosława Godlewska, pokój nr 6,
tel. 29 645 71 30, 29 645 71 31, wew. 22
Renata Borowa, Ewa Górska, Krystyna Błyskosz, 29 645 71 30, 29 645 71 31 wew. 21


Wydział Środowiska, Geologii i Leśnictwa „ŚGL”  tel. 29 645 71 32
Naczelnik Wydziału - Adam Brzózka, pokój nr 15, tel. 29 645 71 32
Teresa Piórkowska, Robert Leoniak, pokój nr 13, tel. 29 645 71 32
Arkadiusz Duda, pokój nr 14, tel. 29 645 71 32 


Stanowisko ds. Oświaty i Kultury „OK” ul. 3 Maja 51, tel. 29 679 98 01
Małgorzata Mazurek, pokój nr 16


ul. Prusa 3/11


Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej „OG”  ul. Prusa 3/11,
tel. 29 645 71 95
Kierownik Ośrodka Beata Sputo - Geodeta Powiatowy, tel. 29 645 71 95
Sławomir Deptuła, tel. 29 645 71 95
Paweł Majewski, tel. 29 645 71 95
Grzegorz Suchta, Sławomir Wierzchowski, tel. 29 645 71 95


ul. Widnichowska 20
 

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności „PZoN”
tel. 29 645 53 97  
Przewodniczący - Agnieszka Gruszczyńska, tel. 29 645 53 97
Sekretarz - Marzena Buczyńska tel. 29 645 53 97


ul. Brokowska 37

Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych „KTD” tel.  29 645 71 60, 29 645 71 61
Naczelnik Wydziału - Krystyna Kulesza, wew. 24


Rejestracja pojazdów - I piętro tel. 29 645 71 60

Małgorzata Olbryś, Renata Terlikowska, Elżbieta Rzymkowska wew. 25
Grażyna Dębek, Wanda Dziekońska, wew. 27

Rejestracja pojazdów: Informacja - I piętro tel. 29 645 71 60

Magdalena Ambroziak - pokój nr 11, wew. 29


Wydawanie praw jazdy, sprawy z zakresu zarządzania ruchem na drogach – parter,
tel. 29 645 71 61

Ewa Żach, Beata Bauer, Dorota Bednarczyk - pokój nr 1, wew. 22
Agnieszka Sielecka, Monika Kalata  - pokój nr 4, wew. 21

Licencje, zaświadczenia, zezwolenia w krajowym transporcie drogowym, sprawy dotyczące stacji kontroli pojazdów, diagnostów oraz sprawy z zakresu usuwania pojazdów z dróg
oraz sprawy dotyczące szkół nauki jazdy - parter
tel. 29 645 71 61

Marta Klepacka, Małgorzata Różańska - pokój nr 3, wew. 23


Archiwum „AR” - tel. 29 645 71 61 w. 20
Katarzyna Kalinowska


Wytworzył:
Łukasz Bieniek
Udostępnił:
Piotr Klimaszewski
(2003-07-01 15:27:40)
Ostatnio zmodyfikował:
Krzysztof Malinowski
(2018-01-26 12:25:22)